DietetykPoznaj naszych specjalistów


Adrian kwasny dietetyk

mgr Adrian Kwaśny

Jestem dietetykiem klinicznym, edukatorem zdrowia, prelegentem szkoleń i wykładowcą. Zajmuję się osobami dorosłymi.

Moje zainteresowania skupiają się wokół dietetyki ogólnej i klinicznej, ze szczególnym uwzględnieniem dietoterapii nadwagi i otyłości, chorób autoimmunologicznych, metabolicznych oraz profilaktyki pierwotnej i wtórnej chorób układu krążenia.

Podczas konsultacji prowadzę wnikliwy wywiad żywieniowy i zdrowotny, oceniam sposób żywienia, ustalam cele i plany pracy dietetycznej oraz przekazuję zalecenia żywieniowe. Na kolejnych wizytach dokonuję kontroli dotychczasowych zmian i wprowadzam, jeśli potrzebne, modyfikacje zaleceń.

Przygotowuję również indywidualne plany żywieniowe (jadłospisy) dostosowane do każdego Pacjenta.

Współpracując z Pacjentami pomagam im poprawić stan zdrowia i osiągnąć wyznaczone cele w oparciu o doniesienia naukowe i aktualny stan wiedzy.

Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę dotyczącą żywienia oraz zdrowego stylu życia uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez stowarzyszenia naukowe zarówno jako uczestnik, jak i prelegent. Jestem autorem artykułów w renomowanych czasopismach dla dietetyków.

Przed umówioną wizytą proszę o wypełnienie dzienniczka żywieniowego i przesłanie go podczas konsultacji on-line. Na jego podstawie przeanalizuję Pani/Pana aktualne nawyki żywieniowe.

Pobierz dzienniczek PDF

Pobierz dzienniczek WORD

Zapisz się