O nas


Nasza placówka Medical Magnus Clinic jest nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym o ugruntowanej renomie i doświadczeniu sięgającym 1987 roku. Świadczymy szeroki wachlarz usług medycznych, który nieustannie rozwijamy czego dowodem jest m.in. wprowadzenie usług telemedycznych.

Poprzez niniejszy Portal Telemedycyny udostępniamy Państwu możliwość szybkiego i stałego kontaktu ze specjalistami z wielu dziedzin medycyny, jak i psychologii oraz doradztwa, niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania czy też aktualnego przebywania.

Nasz Portal Telemedycyny cechuje intuicyjność i jednoczesny najwyższy standard przebiegu wizyt i bezpieczeństwo połączeń.

– Misja –

Dewizą, którą kierujemy się w naszym działaniu, jest stwierdzenie: „Mistrzowska klinika dla wszystkich Pacjentów”.

​Swoją działalność opieramy na niesieniu dobra, potrzebie poprawy zdrowia oraz poczucia bezpieczeństwa Pacjentów. Wiedza i umiejętności naszego Zespołu, wykorzystanie najnowszych technologii i osiągnięć współczesnej medycyny, wysokie standardy leczenia i pobytu w naszej placówce stacjonarnej oraz szeroki zakres usług, w tym usług telemedycznych, sprawiają że mamy możliwość niesienia kompleksowej opieki medycznej.

– Zespół –

Największą wartością naszego centrum medycznego Medical Magnus Clinic są związani z nim ludzie. Cały Zespół cechuje ponadprzeciętne zaangażowanie w pracę, chęć niesienia pomocy i autentyczna pasja do medycyny. Jesteśmy ambitni i wciąż rozwijamy nasze umiejętności i zakres świadczonych usług.

– Usługi –

Na co dzień świadczymy usługi w postaci konsultacji osobistych, badań diagnostycznych (beztubowy rezonans magnetyczny, pełny zakres USG oraz badań RTG), zabiegów ambulatoryjnych i operacji w trybie jednego dnia lub z pełną hospitalizacją na naszych oddziałach szpitalnych oraz rehabilitacji. W poradni lekarskiej konsultujemy m.in. w zakresie ortopedii, medycyny sportowej, rehabilitacji, chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, reumatologii, interny, medycyny pracy, onkologii klinicznej, neurologii, neurochirurgii oraz urologii. W zakresie leczenia szpitalnego przeprowadzamy m.in. operacje ortopedyczne, urologiczne, chirurgiczne i neurochirurgiczne oraz prowadzimy leczenie onkologiczne. Wskazane wyżej usługi są świadczone stacjonarnie w Łodzi w ramach usług prywatnych, a część specjalizacji także w ramach kontraktu z NFZ.

– Innowacyjne terapie biologiczne –

Stosujemy różne terapie biologiczne w schorzeniach ortopedycznych oraz neurologicznych. Jesteśmy liderami w zakresie leczenia komórkami macierzystymi CD34+ pozyskiwanymi z krwi własnej Pacjenta. Doktor Marek Krochmalski wraz z Zespołem, jako pierwszy w Polsce, już w 2009 roku, zastosował tę metodę. Kompleksowa terapia komórkami macierzystymi w Medical Magnus Clinic pozwala na regenerację uszkodzonych tkanek, poprawę komfortu życia i zwiększenie aktywności Pacjenta.

– Sportowcy –

Ważną częścią działalności naszej placówki medycznej jest leczenie sportowców, w tym mistrzów olimpijskich i mistrzów świata. Wielu naszych specjalistów pracuje na co dzień w związkach sportowych jako konsultanci medyczni. Będąc tak blisko sportowców, mamy możliwość wspierać ich rozwój poprzez indywidualne podejście do każdego zawodnika zarówno podczas treningów, jak i imprez sportowych. Założyciel Medical Magnus Clinic – doktor Marek Krochmalski był uczestnikiem wielu misji medycznych podczas olimpiad i imprez mistrzowskich, a obecnie opiekuje się sportowcami w Polskim Związku Lekkiej Atletyki.

​- Patrzymy w przyszłość –

Nasz Zespół nieustająco podejmuje działania służące rozwojowi naukowemu, zarówno poprzez pracę w renomowanych uczelniach, jak i udział w konferencjach naukowych. Swoje umiejętności praktyczne zdobywamy na licznych kursach specjalistycznych i szkoleniach. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku medycznym, ale i sami tworzymy rozwiązania usprawniające proces leczenia naszych Pacjentów oraz zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkich świadczonych usług.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Zapisz się