PsychologPoznaj naszych specjalistów


Ewa Kowalska

mgr Ewa Kowalska

Jestem psychologiem i psychoonkologiem. Zajmuję się osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.
Ukończyłam studia wyższe psychologiczne ze ścieżką specjalności: psychologia zdrowia i kliniczna, a następnie studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Moja praca – i wielka pasja – to słuchanie i rozmowa z innymi. Pomagam ludziom radzić sobie z lękiem, stresem, kryzysami życiowymi, poprawiać relacje z ludźmi, odnaleźć spokój i rozwijać się. Mam doświadczenie w diagnozowaniu dzieci i młodzieży, przeprowadzaniu badań psychologicznych kandydatów na rodziców zastępczych, prowadzeniu konsultacji indywidualnych oraz grup wsparcia. Moja specjalizacja to praca z Pacjentami onkologicznymi i ich rodzinami. W zakresie tym zdobyłam doświadczenie zarówno podczas pracy indywidualnej, jak i w ramach Oddziału Onkohematologii dla Dzieci. Pracowałam również na innych oddziałach szpitalnych (dermatologii, zakaźnym, kardiochirurgii oraz wewnętrznym) pomagając Pacjentom chorującym przewlekle. Swoją wiedzę regularnie rozszerzam, a umiejętności poddaję superwizji.
Dominika Mastalerz

mgr Dominika Mastalerz

Jestem psychologiem, psychoterapeutą uzależnień i terapeutą systemowym rodzin. Zajmuję się zarówno osobami dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi.
Praca z człowiekiem „w potrzebie” jest moją prawdziwą pasją. Do każdej terapii podchodzę indywidualnie korzystając z rożnych nurtów psychoterapeutycznych, takich jak: podejście humanistyczne, systemowe, psychodynamiczne czy behawioralne. Integruję zdobywaną wiedzę i dostosowuję ją do problemów konkretnej osoby. Ukończyłam podyplomowe studia z psychoterapii systemowej oraz z uzależnień, a także wiele szkoleń: „Teatr w terapii”, „Artterapia”, „Terapia osób starszych w chorobach nieotępionych”, „Dzieci z zespołem ADHD”, „Pedagogika wczesnoszkolna”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam nie tylko w indywidualnej pracy terapeutycznej, ale także pracując na oddziałach szpitalnych i w poradniach. Jako wykładowca zajmowałam się psychologią dotyczącą dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi. Każdy człowiek jest niepowtarzalną jednostką i wymaga szczególnego podejścia, o tym staram się pamiętać pomagając innym. Prowadzę: psychoterapię indywidualną, terapię par, terapię rodzinną, terapię uzależnień, konsultacje i doradztwo psychologiczne, diagnozę psychologiczną.
Andrzej Zbonikowski

dr n. społ. Andrzej Zbonikowski

Jestem psychologiem i doradcą zawodowym z wieloletnim stażem. Posiadam doświadczenie w zakresie grupowego i indywidualnego doradztwa zawodowego, które zdobywałem współpracując z wieloma instytucjami. Od ponad 15 lat szkolę doradców zawodowych na studiach podyplomowych. Jestem przewodniczącym Rady Programowej łódzkiego oddziału Narodowego Forum Doradztwa Kariery, należącego do European Association of Career Guidance, a na co dzień jestem wykładowcą w Katedrze Psychologii AHE w Łodzi, gdzie zajmuję się problematyką psychologii doradztwa zawodowego i psychologii rozwoju osobowości. Jestem autorem ponad 30 publikacji naukowych i metodycznych. Zapraszam do skorzystania z konsultacji z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego i poradnictwa kariery. Problemy, które pomagam rozwiązywać: podjęcie decyzji o wyborze szkoły i/lub zawodu oraz planowanie doskonalenia i rozwoju zawodowego; zmiana pracy/zawodu; emocjonalny kryzys związany z wypaleniem zawodowym, zmęczeniem pracą i brakiem satysfakcji z pracy; problemy na linii praca – rodzina. Metodą pracy, którą stosuję jest niedyrektywna rozmowa doradcza, w miarę potrzeby uzupełniona technikami coachingowymi.
Zapisz się