PsychologPoznaj naszych specjalistów


Dominika Mastalerz

mgr Dominika Mastalerz

Jestem psychologiem, psychoterapeutą uzależnień i terapeutą systemowym rodzin. Zajmuję się zarówno osobami dorosłymi, młodzieżą, jak i dziećmi.

Praca z człowiekiem „w potrzebie” jest moją prawdziwą pasją. Do każdej terapii podchodzę indywidualnie korzystając z rożnych nurtów psychoterapeutycznych, takich jak: podejście humanistyczne, systemowe, psychodynamiczne czy behawioralne. Integruję zdobywaną wiedzę i dostosowuję ją do problemów konkretnej osoby.

Prowadzę:

- psychoterapię indywidualną,

- terapię par,

- terapię rodzinną,

- terapię uzależnień,

- konsultacje i doradztwo psychologiczne,

- diagnozę psychologiczną.

Ukończyłam podyplomowe studia z psychoterapii systemowej oraz z uzależnień, a także wiele szkoleń: „Teatr w terapii”, „Artterapia”, „Terapia osób starszych w chorobach nieotępionych”, „Dzieci z zespołem ADHD”, „Pedagogika wczesnoszkolna”.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam nie tylko w indywidualnej pracy terapeutycznej, ale także pracując na oddziałach szpitalnych i w poradniach. Jako wykładowca zajmowałam się psychologią dotyczącą dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Każdy człowiek jest niepowtarzalną jednostką i wymaga szczególnego podejścia, o tym staram się pamiętać pomagając innym.
Zapisz się